Іменинники місяця  


    07 серпня

Івасик  Анатолій  Олксійович 

Голова Бершадської районної організації Партії ветеранів Афганістану


    19 серпня

Скічко  Олександр  Миколайович 

Голова Піщанської районної Спілки ветеранів Афганістану 


    24 серпня

Нечай  Василь  Олександрович 

Директор підприємства  "Іскра"


    24 серпня

Цирканюк  Григорій  Григорович 

Член президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


    27 серпня

Цегельнюк  Олександр  Гаврилович 

Голова Погребищенської районної організації  Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)


   

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны Joomla 3 тут

SOV


СТОРОЖУК  Олександр  Володимирович

Голова Теплицької районної Спілки ветеранів Афганістану.

Народився 21 липня 1966 року в   селі   Бабино Хмельницької області Старосинявського району в сім`ї колгоспників.

У 1983 році закінчив Бабинську загальноосвітню школу, здобувши повну загальну середню освіту. Далі продовжував навчання у Пилявському філіалі ПТУ та отримав кваліфікацію   тракториста-машиніста третього класу.   Весною 1984 року вступив до Хмельницького ДТСААФу , успішно завершив навчання та отримав посвідчення водія БТРа.

Восени 1984 року призваний на службу до лав Радянської Армії.   Військовий обов`язок виконував у Демократичній республіці Афганістан: в/ч пп 83260, в складі третьої розвідувально-десантної роти 650 окремого розвідувального батальйону, п’ятої гвардійської мотострілкової дивізії, яка дислокувалася у провінції Шинданд.    

За участь в бойових операціях та сумлінне виконання інтернаціонального обов’язку нагороджений медаллю “За відвагу ”, ювілейною медаллю “70 років Збройних сил СРСР”, медаллю “Воїну - інтернаціоналісту від вдячного афганського народу ”.

Після демобілізації, в листопаді 1986 року, працював шофером колгоспу “Росія с. Бабино. В 1987 році вступив до Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Коцюбинського на факультет початкової військової підготовки та фізичного виховання. У 1991 році закінчив навчання та отримав спеціальність «Викладач допризовної підготовки юнаків та фізичної культури». По закінченню навчання працював вчителем у Дашковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Старосинявського району.

З 1993 року переїхав на постійне місце проживання у с. Росоша Теплицького району, Вінницької області. Працював учителем Удицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, на даний час - вчитель фізичної культури і захисту Вітчизни Росошанської ЗОШ І-ІІ ступенів.


   
© OSVA.VN.UA