Іменинники місяця  


   04 жовтня

Волошин Віктор Миколайович

Голова Дніпропетровського обласного об'єднання ветеранів Афганістану


   13 жовтня

Павлович Григорій Григорович

Голова Волинської обласної організації УСВА


   14 жовтня

Гончаренко  Микола Миколайович

 Голова Київської міської організації УСВА


   21 жовтня

 Кащук  Сергій Антонович

Голова Тиврівської районної організації Партії ветеранів Афганістану


 

 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Бесплатные шаблоны Joomla

CGG


ЦИРКАНЮК  Григорій  Григорович

Член президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані.

Народився 24 серпня 1968 р. у с. Конищів Мурованокуриловецького р-ну Вінницької області.

4 травня 1987 р. призваний до лав Радянської Армії. Військову підготовку проходив у місті Іолотань (Туркменська РСР). У серпні цього ж року продовжив службу в ДРА (провінція Баглан, кишлак Хінжан). Особовий склад окремого розвіду­вального підрозділу, де служив Г. Цирканюк, по кілька місяців ніс службу на секретних постах, забезпечував охорону дороги Даші — перевал Саланг, брав участь у переговорах та визволенні захоплених у полон військовослужбовців у населеному пункті Бану.

  Навчався в Тульчинському технікумі ветеринарної медицини та Вінницькій сільськогосподарській академії. Був керівником СТОВ «Росія» с. Жабокричка. В 2001-2005 р. очолював Чечельницьку районну Спілку ветеранів війни в Афганістані. Обирався депутатом районної ради.

Нагороджений відзнаками Президента України – ювілейними медалями «Захиснику Вітчизни» та «25 років виведення військ з Афганістану», відзнаками Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів), грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, грамотами Чечельницької районної державної адміністрації та районної ради, ювілейними нагородами.

За активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ти річчя виведення військ з Афганістану нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Нині — комендант комунально-експлуатаційного відділу Центру обслуговування підрозділів Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області.


   
© OSVA.VN.UA