Іменинники місяця  


  23 травня

Гончар  Анатолій  Григорович 

Заслужений журналіст України, учасник бойових дій в Афганістані


   28 травня

Лісовий  Сергій  Євгенович 

Голова Тернопільської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану 


   29 травня

Войтович  Олег  Іларіонович 

Керівник прес-служби Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Погода
Погода у Вінниці

вологість:

тиск:

вітер:

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

Засідання правління обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані

112 січня 2019 року в приміщені КЗ «Вінницька Академія неперервної освіти» відбулося засідання правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані. Відповідно до статуту Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на засідання прибули керівники громадських організацій ветеранів війни в Афганістані районів та міст обласного підпорядкування області, члени ревізійної комісії обласної Спілки.

На засіданні правління внесено зміни до складу правління у зв’язку з кадровими змінами, підведені підсумки діяльності обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані в 2018 році та затверджено план роботи організації на 2019 рік.

Чільне місце а роботі правління зайняло питання про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ з території Республіки Афганістан, накреслено плани по відзначенню цієї дати в районних, міських, міськрайоних організаціях УСВА.

2 1

Відзначено хорошу роботу Ілінецької, Гайсинської, Тульчинської, Калинівської, Ямпільської та інших районних, Хмільницької міськрайонної, Жмеринської міської організацій УСВА.

Проаналізовано передплату газети Української Спілки ветеранів Афганістану «Третій тост».

Відзначено позитивну динаміку в роботі Олега Войтовича - керівника прес-служби обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані та адміністратора сайту у висвітленні роботи Спілки. В даний час з роботою сайту організації ознайомилося понад 11 тис. осіб, що найкращим показником серед обласних організацій УСВА.

3 4
5 6

На засідання відмічалося, що вшановуючи пам’ять бойових побратимів, які загинули під час війни в Афганістані, проведено реконструкцію та урочисто відкриті пам’ятники в мм. Калинівці, Ямполі, Іллінціях, встановлено меморіальні дошки в пам’ять про учасників бойових дій в Афганістані, які померли в мирний час в м. Гайсин, проведено підсвідку пам’ятника в м. Бар.

На виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2020 роки» та затвердженої ним Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2020 роки, обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 13 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 224, обласною Спілкою реалізовувався проект «Пам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», який передбачав залучення організацій громадського суспільства ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) до національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької області.

Партнерами проекту виступили:

7  8 

Громадські організації ветеранів війни в Афганістані області;

 

9 10

Музей Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані (1979-1989), працівники якого брали безпосередню участь у заходах проекту;

 

11 12

Вокально-інструментальний гурт «Перевал» Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці (керівник Олександр Скрипник), музиканти якого брали участь у заходах в районах області.

Дякуємо :

Хмільницькому аграрному центру професійно-технічної освіти;

Жмеринському вищому професійному училищу;

Іллінецькому державному аграрному коледжу;

Гущинецькому вищому професійному училищу;

Тульчинській дитячій музичній школі;

Ямпільській дитячій музичній школі.

Спільно з старшим науковим співробітником Вінницького обласного краєзнавчого музею Надією Добровольською накреслено плани співпраці між обласною Спілкою та краєзнавчим музеєм на 2019 рік.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
   
© OSVA.VN.UA